Актор також відповів, як його колег-військових відпускають зі служби на концерти.
Художній керівник “Вечірнього Кварталу” Євген Кошовий висловився про службу Олександра Пікалова в Нацгвардії та чи спілкується з акторкою Оленою Кравець після її відходу з “Кварталу 95”. tsn.ua
Олександр Пікалов вступив до лав Національної гвардії під час повномасштабної війни. Також на службі перебуває й інший актор “Кварталу 95” Володимир Мартинець. За словами Кошового, вони служать у відповідних частинах та виконують різні завдання свого керівництва.
У концертах “Вечірнього Кварталу” артисти беруть участь. Задля цього потрібно писати керівництву офіційні листи з проханням відпустити. Акторам дають такий дозвіл, адже вони виступають на підтримку ЗСУ та збирають для військових кошти.
![Олександр Пікалов та Євген Кошовий / ©](https://img.tsn.ua/cached/126/tsn-28424b79aaed18622b3ebc9e28e9f35e/thumbs/x/62/e6/b6b018d0ad143537563ac5d709f5e662.jpeg)
“Саша Пікалов і Вова Мартинець служать у своїх частинах і виконують ті завдання, які ставить перед ними їхнє керівництво. Щоб хлопців в той чи інший день відпустили на концерт, чи на виїзд з виступами для тих же військових, ми заздалегідь пишемо офіційний лист з датами концертів і проханням відпустити. І такі листи ми пишемо й щодо інших військовослужбовців, які беруть участь у наших концертах чи зніманнях. Буває, що не відпускають. Але і відпускають також”, – розповів Кошовий в інтерв’ю kp.ua.
Також гуморист розповів про спілкування з Оленою Кравець після її відходу з “Кварталу 95”. Євген Кошовий говорить, що вони з розумінням поставилися до рішення акторки і залишилися в чудових стосунках. Щоправда, нині Кошовий та Кравець рідко спілкуються. Утім, вони обов’язково вітають одне одного зі святами.
![Олена Кравець / ©](https://img.tsn.ua/cached/527/tsn-90ef87392779da7417a975ee734335dc/thumbs/x/02/72/0a8ef8f44fe4c5ea1fcae2ece1a47202.jpeg)
“У кожного своє життя. Ми всі дорослі. І кожен приймає рішення сам. Олена все сказала чітко. Ми всі розуміємо одне одного, бо дійсно не перший рік знайомі. Вона прийняла рішення – потрібно, значить, потрібно. Тому ми з розумінням до цього поставилися. Спілкуємося дійсно дуже рідко. Ми завжди вітаємо одне одного зі святами. Ми розійшлися друзями”, – зазначив актор.
Слідкуйте за новинами у Телеграм
Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook
- Увaга! Це cталося 7 беpезня. Рoзшукується оcоба, зобpажена на Вiдео. Ви тільки пoглянь що наpобила - (Переглядів 6486)
- Сьогодні по всій Украні буде оголошено жалобу… Пів години тому сталася страшна траrедія - (Переглядів 5942)
- Пам’ятаєте такого Семена Сeмeнчeнко?! Так от, ви нізащо не повірите де він об’явився! Такого не очікував ніхто! - (Переглядів 5730)
- Навіть небеса сьогодні плачуть: Втрата, яку навіть важко осягнути… У ЗCУ пoвідoмили пpo їх зaruбeль - (Переглядів 5664)
- Трагічно обірвалося життя українського телеведучого: «Висловлюємо щирі співчуття» - (Переглядів 5415)
- Бaтько п’яти дiтей отpимав повicтку та виpушив до ТЦК, чим усе закiнчилося - (Переглядів 4409)
- Звіcтка з Дніпpа cколихнула Укpаїну. Іллі було лише 11… Спливли шoкуючі деталі. Фото - (Переглядів 4334)
- Військком міста Рівне, який потрапив на відео, де цілується в кабінеті з жінками, під час війни купив AUDI Q7 - (Переглядів 3809)
- Друзі, пам’ятаєте Єгоpа Соболєва. Він наpодний депyтат минулого cкликання та чолoвік відомої телеведучої Маpічки Падалко. Так от… - (Переглядів 3777)
- Новий скандал навколо Alyona Alyona і Jerry Heil на "Євробаченні-2024": "Несмак" - (Переглядів 3652)
- Як закінчиться війна в Україні, прогноз астрологині: "Карти показують цифру 10" - (Переглядів 3583)
- Oгօօօ… 3aлyжнuй пíд чac нapaди пpօ мօбíлíзaцíю нe вuтpuмaв í вuдaв, aбօ вu нaбupaєтe 400 тuc чօл, aбօ… - (Переглядів 3446)
- Будуть під постійним обстрілом: астролог вказав, на які міста чекає nекельний тиждень - (Переглядів 3336)
- Цієї чудової, кpасивої, люблячої pодини вже немає на цьому світі… 15-pічний Артем, 10-pічний Єгоp та 5-pічний Киpило, мама Катеpина й тато Віталій Пpийменки та їхня бабуся загuнули… - (Переглядів 3124)
- Сьогoдні, 27 лютого… Тpагедія на Сумщині, сколиxнула Укpаїну… Нaвіки в стpою! Фото - (Переглядів 2983)
Будь першим хто прокоментує